top of page

Piyano Derslerimiz

Piano Lesson

Bireysel Piyano Derslerimiz

Piyano eğitim programımız, ulusal ve uluslararası müfredatların dengeli bir sentezinden oluşmakta, Milli Eğitim Bakanlığı programı mecburi olarak takip edilmekte, dileyen kursiyerler ABRSM (Royal Academy), London College of Music, Trinity Guildhall ya da RCM gibi sistemleri de takip edebilmekte, sertifika ve diploma sınavlarına girebilmektedir.

Bireysel piyano derslerinde kişisel farklılıklar çok önemli olduğu için, kişiye özel program çıkartılmakta ve bu program sürekli güncellenerek, kursiyerin en fazla fayda sağlayacağı şekilde hazırlanmaktadır.

Girl Playing Beginner Piano

Okul Öncesi Yaşlar

Okul öncesi erken dönem piyano hazırlık programımız, bu yaş dönemi çocuğunun gelişim takvimine göre bireysel ya da grup dersleri şeklinde hazırlanmaktadır. Temel amaç, miniklerin, bu çok önemli yıllarında piyanoyu tanımalarını sağlamak; aynı zamanda, işitme, şarkı söyleme, müzikle devinim ve küçük motor becerilerini geliştirerek, piyano derslerine hazırlık yapmaktır.

Pianist

Yetişkin Öğrenciler

Piyano başlamak için geç kalmadınız! Kurumumuzda her yaşta ve seviyede piyano öğrencisi ders almakta, bunların içinde yetişkinler, önemli bir yer tutmaktadır. İster eskiden piyanoya başlamış ve herhangi bir nedenle bırakmış, ister tamamen sıfırdan başlayacak olun, kursumuzda eğitim almak için hiç gel kalmadınız!

IMG_3350.JPG

Online Dersler

Fiziksel olarak bire bir gerçekleştirdiğimiz derslerimiz, gereklilik olması halinde online olarak da yapılabilmektedir. Online derslerle ilgili bilgi almak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

bottom of page