Gültek Piyano Akademisi

parts_viewer02 (3).jpg

Piyano eğitimi, her ne kadar kapsam ve amaçları belli olsa da, bireysel farklılıklara göre programının çizilmesi gereken bir eğitimdir. Bu bağlamda eğitim misyonumuz, öncelikle kişilerin yaş, düzey ve bireysel farklılıklarına göre müfredatımızı MEB ve evrensel standartlara göre oluşturmak ve sonrasında bunu öğrencimizin kişisel beceri ve ihtiyaçlarına göre revize ederek bireyselleştirmek üstüne kuruludur. 

Okul öncesi temel müzik ve piyano hazırlık sınıflarına özel önem vermekteyiz. Gültek Piyano Akademisi'nde, özellikle minik başlangıç öğrencilerine yönelik sistemli pedagojik programlar uygulanmakta; bireysel ya da grup dersleri, onların yaş ve  özelliklerine göre şekillendirilmektedir. Detaylı bilgi için Miniklere Piyano sayfamızı ziyaret ediniz. 

Bireysel piyano derslerinde yol alan öğrencilerimiz, mecburi olmamakla beraber, uluslararası geçerliliği olan sertifika ve diploma sınavlarına özendirilmekte ve hazırlanmaktadır. Kursumuzda İngiliz Kraliyet Akademisi Birleşik Kurulu (ABRSM) ve London College of Music (LCM) sınavlarına, başlangıç (prep) düzeyinden pedagoji ve performans lisans diplomasına dek eğitimler verilmektedir. İsteğe bağlı olarak Kanada Kraliyet Konservatuvarı (RCM) sınavlarına da öğrenci hazırlayabilmekteyiz.

Kursumuzda yetişkin öğrencilere özel önem veriyoruz. Hayatın her alanında sanatla iç içe yaşamak isteyen, yoğun iş hayatının bunaltıcı yükü altında yorulan yetişkin öğrencilerimiz, belirli bir piyano düzeyiyle ya da tamamen sıfırdan başlangıç yaparak Gültek Piyano Akademisi'nde bireysel piyano dersi alabilirler. Yetişkinlerle yönelik programlarla ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Kurumumuz Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olduğu için, bakanlık onaylı sertifika, katılım ve kültürel faaliyet belgelerini de vermeye yetkilidir.

Merkezimizde ana odağımız piyano olmakla beraber, solfej, müzik teorisi (ABRSM sınavları dahil olmak üzere), gitar, flüt ve keman dersleri de verilmektedir.

 

 

 

 

piano-lessons-brisbane-1.jpg